The KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правила!

Go down

Правила!                Empty Правила!

Post  The KING Thu Mar 26, 2015 1:59 pm

Нашите правила са малко и са прости, но или играеш по нашите правилата или не играеш! farao

1.Трябва да сте ПЪЛНОЛЕТНИ ( 18+) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,за да си направите РЕГИСТРАЦИЯ, който няма 18 години ще бъде баннван завинаги от форума.За желаещите безплатни прогнози ще има Facebook група в която вие трябва да кандидатствате и ще бъдете приет да следвате нашите подбрани безплатни мачове.

2.Ние сме напълно професионален екип,както и вие сами ще се убедите в това и не трябва да се съмнявате в нашата коректност - КОРЕКТНОСТТА Е НА ПЪРВО МЯСТО ПРИ НАС ! Ако и вие сте коректни спрямо нас,значи сте "в играта" Wink

3.Моля,всеки когато си направи регистрация, да си направи скайп,през който ще се обменя информация.

4.Задължително е Потребителското ви име да е различно от Skype.

5.Там където имате възможност за коментар,моля  да се избягват обидни и  нецензурни думи или изрази.

6.Не задължавам никой да играе мачовете ми,те са лично мое предположение и немога да гарантирам на 100%  за тях !!!

7.Моят Skype ще бъде поставен по надолу в темата,когато ми изпратите пълномощно при текста за попълване, искам да ми изпратите потребителското си име  и чак тогава ще бъдете приет!

8.Всеки ще  има форумен ранк и форумни точки.За получаването на тези точки ще има направена тема и всичко ще бъде обяснено [You must be registered and logged in to see this link.] как може да получите точки и призвание и какви превилегий получава всеки един ранг.

10.Предполагам даже не забеляза,че липсва 9то правило нали  Very Happy


farao  farao  farao
Skype:thelastking.23
Или си с нас,или си против нас !
farao  farao  farao


The KING
The KING
Admin


https://thekingstips.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum